NÁŠ CÍL - VAŠE POHODA, SPOKOJENOST A ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Houpat se na vlnách, nechat se laskat jemnou vodní tříští a snít. Unášeni mořskými proudy nabírat do plic mocné doušky solí prosyceného vzduchu. Víte snad o lepší přípravě na blížící se chřipkovou sezónu?

Užívejte si zdravotní účinky mořské soli, poklidný odpočinek a uvolnění v překrásné solné jeskyni Plzeň, Fakultní nemocnice Plzeň-Bory.

Ve stylově zařízené a útulné jeskyni pro maximálně 6 osob vás přivítají pečlivě navrstvené solné pláty z Mrtvého moře a vzduch nasycený mnoha důležitými minerály a stopovými prvky. Kvalitní vzduchotechnika, vyhřívaná podlaha se spoustou hraček pro nejmenší a teplota vzduchu 20–25 °C zpříjemní každý váš pobyt. Zdravotní účinky jeskyně jsou již mnohokrát dokázány a léty prověřeny náhodnými i stálými návštěvníky.;

Proč právě naše jeskyně?

 1. Naše jeskyně, ležící na území FN je neustále kontrolovaná odborníky, můžeme Vám zaručit 100% jistotu, že v jeskyni se skutečně používají soli z Mrtvého, Černého, Baltského moře a soli z Himalajských hor.
 2. Vlastníme certifikát "ES Prohlášení o shodě podle § 13 zákona č. 22/1997Sb., v platném znění a § 9 NV č. 336/2004Sb."
 3. Naše jeskyně je rodinného typu s maximálním počtem 6 osob.
 4. Při objednávání vždy dbáme na to, aby osoby bez doprovodu dětí a s doprovodem byly oddělené.
 5. Naše jeskyně je přizpůsobená i pro vozíčkáře
 6. Umožňujeme také noční pobyt v jeskyní (nebo romantický noční pobyt pro dva)
 7. Přísně dodržujeme stálou teplotu a vlhkost vzduchu 50-70%, neustále klimatizujeme prostor, který vytváří výjimečné mikroklima s bakteriální čistotou a vzduchem obohaceným o léčivé minerály a stopové prvky
 8. Profesně sestavený tým Vám vysvětlí účinky na organismus a také umožní konzultaci s lékařem
 9. V jeskyní je možno provozovat i cvičení (vycvičený instruktor vše vysvětlí a poradí )
 10. Meditační setkání, reiki
 11. Možnost masáž